کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷
خانه » درباره ما

از سراسر اینترنت

Loading...

درباره ما

با عرض سلام و خسته نباشید

امید است که روزهای خوبی داشته و همیشه سلامت و خرم باشید.

در ابتدا درباره فعالیت های های این سایت باید بدانید که عکس ها، فیلم ها، اخبار، داستان ها و داستان های تصویری منتشر می شوند که اکثرا برگرفته از انجمن های معروف ایرانی است.

 

ارتباط با ما

آدرس: ۶۰۰۷ AL-117, Mentone, AL 35984

تلفن ثابت:  (۲۵۶) ۶۳۴-۰۰۶۶

 

هدف

برخلاف چیزی که معمولا افراد با دیدن بار اول این سایت به ذهنشان میرسد هدف تنها آموزش به مردم کشور است، با وجود قانونی شدن سند ۲۰۳۰ که البته جلوی آن گرفته شده ولی بعضی از موارد ذکر شده در آن را مسئولین در حال کار روی آن هستند ما هم سایتی درست کردیم تا اطلاعات مردم عزیز در باره مسائل جنسی بیشتر شود.

به همین دلیل در کنار تصاویر مطالب آموزشی برای بانوان و آقایان همچنین اخبار و البته مسائل دانستنی در این باره منتشر می شود.

آموزش جنسی

 

اعتقاد

بسیاری کنجکاو هستند که اعتقاد این سایت چیست، در این باره باید بدانید ما به نظام و جمهوری اسلامی اعتقاد داریم و هرکاری برای کشور می کنیم برخلاف فیلتر بودن این سایت هیچ هدفی برای دشمنی با کشور نیست و تنها برای آن حرف رهبر بزرگ که گفتند: “مردم را آگاه کنید” شروع به کار کردیم.

سید علی خامنه ای

 

وظیفه کاربران

درست است که همه وظایف بر عهده ماست و نیازی نیست شما کاری بکنید و تنها باید از مطالب استفاده کنید ولی درخواست می کنیم که اگر زیر ۱۸ سال سن دارید سایت را ترک کنید چون آموزش مسائل جنسی باید به افراد رسیده به سن بلوغ داده شود درغیراینصورت ممکن است باعث انحراف شود.

+18

اشتراک گذاری
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است